American Express introduces BST Hyde Park in addition to Hard Rock International

0
5


máme radost, e se v době, kdy si připomínáme půlstoletí existent etězce hard rock, který vznikl právě v london, od té doby se rozšířil do všech koutů, světámáve a má proof přmu d ví p ví p ví p hu p d ví p ví p ví k hu d ví p ví kv लंदन v लंदन v london zajímavé zážitky”, Zika Jim Allen, predda predstavenstva spolenostti hard rock international.

Hard Rock Cafe bde v arelu festivalu bst hyde park iv jeho vip secsi provozovet pop-up kavarnu, kd c navetvinici moho vihutnat nabidku z jejiho menu, by other from muesli příliš vzdívéhodéhodéhodéhodéhodéhodéhodéhod.hodéhod. Hard Rock sponzoruje zno z podi Hard Rock Rising Rainbow Stage Presents, not predstavi nadijni umělci z seleho svata from kitrem, a podpori tech headline novo generaci umělců, ketino

V poboskach hard rock cafe badou vistaveni tek unikatny memorabilly, ketere petili interpratum vistupujikim na festivalu bst hyde park, knapsiklad altonu jonovi, Rolling Stones, Eagles, duran duran nebo pearl jam and others.

J 50 let je znaska Hardrock spozovana s nezvetsimi hudebnimi yemeni, “Zika Jim King, presents General Seditel Ivopskich Festival, Spolesnosti AEG. Hard Rock Cafe and Hard Rock Rising Stage.”

Další infoace a plné znění zprávy najdete na Nebo https://www.hardrockcafe.com/bst-hyde-park.aspx,

Photo – https://mma.prnewswire.com/media/1844260/Hard_Rock_Tom_Hancock_BST.jpg
Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1844323/AEG_presents_BST.jpg
Logo – https://mma.prnewswire.com/media/1757039/Hard_Rock_Cafe_Logo.jpg

Source Hard Rock International

source

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here